İçerik Alanına Git Menüye Git

İşCep'ten müşteri ol, kafe ve restoran harcamalarında 500 TL indirim kazan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

IsCep'ten müsteri ol, kafe ve restoran harcamalarinda 500 TL indirim kazan!

Sen de 30 Haziran’a kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olarak Maximum Genç Kredi Kartını al, yıl sonuna kadar gerçekleştireceğin kafe ve restoran harcamalarında toplam 500 TL indirim kazan ve daha birçok ayrıcalıktan yararlan!

Kampanya detayları: 

30.06.2023 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden ilk defa İş Bankası müşterisi olup Maximum Genç Kredi Kartı'na başvuran gençler, 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarının %20’sini, toplamda 500 TL indirimi kazanıyor.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Kredi Kartı 

Kampanya detayları:

• Kampanya kafe ve restoran kategorisinde kampanyaya dâhil işyerlerinde geçerlidir.

• Kampanya 24 Mayıs 2023 –  30 Haziran 2023 tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan müşterilerimiz ile sınırlıdır.

• Kampanya tarihleri arasında müşteri olarak 30.06.2023 tarihine kadar kredi kartını teslim alan müşterilerimiz 31.12.2023 tarihine kadar %20 indirim kampanyasına dâhil olmuş sayılacaklardır.

• % 20 indirim uygulanması için minimum harcama tutarının 150 TL olması gerekmektedir. 

• 30.06.2023 tarihine kadar Maximum Genç Kredi kartını alan bir müşteri yıl sonuna kadar toplamda en fazla 500 TL indirim hakkına sahiptir. 

• MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.Restoran ve kafe kategorisi hariç, farklı kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

• Maximum Fırsat kapsamında yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.

• Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

• İndirim tutarı azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. 

• Yurtdışı harcamalarınız için yabancı para cinsinden yapmış olduğunuz işlemlere ait indirimler kartınıza TL olarak yansıtılacaktır.

• Alışverişinizi kısmen ya da tamamen iade etmeniz halinde iade edilen harcamadan kazandığınız indiriminiz iptal edilecektir.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.