İçerik Alanına Git Menüye Git

Haziran Ayı Alışverişlerin 60 TL MaxiPuan Kazandırıyor!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Haziran Ayi Alisverislerin 60 TL MaxiPuan Kazandiriyor!

Pembe ve mavi kareler üzerinde gömlek, saat, ayakkabı, gözlük, tişort görselleri ve 60 TL MaxiPuan

Maximum Mobil uygulamasında “Tüm Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna kampanya dönemi içinde dilediğin zaman tıklayarak (alışverişinizden önce veya sonra) kampanyaya katıl; giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerinde seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağın ikinci 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, üçüncü 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, dördüncü 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL olmak üzere toplam 60 TL MaxiPuan kazan!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları(Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş'te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Genç Bankamatik Kartları ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları ile yapılan işlemler, Ticari kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’ların 7 Temmuz 2020 tarihinde kartına yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.