Evde Spor Keyfini Heryerdepilates ile Yaşa!

Evde de sporsuz kalma diye, Maximum Genç kartınla 31 Aralık 2020'ye kadar Heryerdepilates.com aylık üyeliği 6 ay boyunca 27,90 TL yerine 15 TL!

Geçerli Tarihler

03 Nisan 2020 - 31 Aralık 2020

Fırsatı Yakala

MAXIMUM MOBİL'DEN DENE
Evde Spor Keyfini Heryerdepilates ile Yaşa!

Nasıl Katılabilirim?

31 Aralık 2020’ye kadar Heryerdepilates.com sitesinden başlatacağın aboneliklerde Maximum Genç Kartını kullanman yeterli.

Nerelerde Geçerli?

Heryerdepilates.com’da

Aylık tekrarlayan üyelik paketi: 6 ay boyunca 27,90 TL Yerine 15 TL,

6 aylık üyelik paketi: 120 TL yerine 100 TL,

12 aylık üyelik paketi: 180 TL yerine 150 TL.

Kampanyaya Dâhil Olmayan İşlemler Nedir?

Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler,

İptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya Detayları:

Kampanya kapsamında kampanyaya dahil kartlarınla Heryerdepilates.com sitesinden başlatacağın aboneliklerde ilk 6 ay boyunca aylık üyelik bedeli 27,90 TL yerine 15 TL olarak uygulanacaktır.

Kampanya kapsamında yapılan üyeliklerin ilk 6 ayının bitmesinin ardından, aylık üyelik bedeli olarak Heryerdepilates.com tarafından ilan edilen standart üyelik ücreti uygulanacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş'te Üniversiteli) ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Maximum özellikli kredi kartlarına ve Bankamatik Kartlarına özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez.

İndirimden yararlanılabilmesi için kampanyaya dahil kartlar ile sipariş verilmesi yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır.

İş Bankası ve Heryerdepilates.com haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İlgini Çekebilir

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Küçük dostların için alışverişlerin 20 TL MaxiPuan kazandırıyor!

14-29 Ekim 2020 tarihleri arasında veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde yapacağın 150 TL ve üzeri alışverine 20 TL MaxiPuan fırsatını kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Evimdeki Psikolog ile tanışmadıysan, %25 indirimle tanışmaya ne dersin?

19 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katıl, indirim kodunu al, dilediğin her yerden 1 dakikada psikoloğuna bağlan.

DETAYLI BİLGİ

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Kişiselleştirilmiş meditasyon deneyimini %35 indirimle Innerjoy'la yaşa!

15 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katıl, indirim kodunu al, yıllık Innerjoy Premium üyeliğine %35 indirimle sahip ol.

DETAYLI BİLGİ

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

MACFit'lerde Yeni Üyelikte Ayrıcalıklar!

31 Aralık 2020'ye kadar Maximum Genç kredi kartınla gerçekleştireceğin 6 aylık yeni MACFit üyeliğine 2 ay, 12 aylık yeni MACFit üyeliğine 3 ay hediye. Üstelik, yıllık üyeliğine 12 taksit fırsatıyla!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!