Gençsin Sen Heryerdepilates Kampanyası ile Evde de Spor Yaparsın!

Evde de sporsuz kalma diye, Maximum Genç kartınla 30 Eylül 2020'ye kadar Heryerdepilates.com aylık üyeliği 6 ay boyunca 27,90 TL yerine 15 TL!

Geçerli Tarihler

03 Nisan 2020 - 30 Eylül 2020

Fırsatı Yakala

MAXIMUM MOBİL'DEN DENE
Gençsin Sen Heryerdepilates Kampanyası ile Evde de Spor Yaparsın!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş'te Üniversiteli) ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya Detayları:

  1. Kampanya kapsamında kampanyaya dahil kartlarınla Heryerdepilates.com sitesinden başlatacağın aboneliklerde ilk 6 ay boyunca aylık üyelik bedeli 27,90 TL yerine 15 TL olarak uygulanacaktır.
  2. Kampanya kapsamında yapılan üyeliklerin ilk 6 ayının bitmesinin ardından, aylık üyelik bedeli olarak Heryerdepilates.com tarafından ilan edilen standart üyelik ücreti uygulanacaktır.
  3. Maximum özellikli kredi kartlarına ve Bankamatik Kartlarına özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez.
  4. İndirimden yararlanılabilmesi için kampanyaya dahil kartlar ile sipariş verilmesi yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır.
  5. Heryerdepilates.com ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İlgini Çekebilir

SPOR

MACFit'lerde Yeni Üyelikte Ayrıcalıklar!

31 Aralık 2020'ye kadar Maximum Genç kredi kartınla gerçekleştireceğin 6 aylık yeni MACFit üyeliğine 2 ay, 12 aylık yeni MACFit üyeliğine 3 ay hediye. Üstelik, yıllık üyeliğine 12 taksit fırsatıyla!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!