İçerik Alanına Git Menüye Git

Dijital platform ödemelerine ilave MaxiPuan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Dijital platform ödemelerine ilave MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterli. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç, Maximum, MercedesCard, Maximiles ve İş’te Üniversiteli), MaxiPara Kartlar kullanılarak yapılan seçili dijital platform harcamaları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik, Ticari Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanya kapsamında olmayan dijital platform işlemleri ve Maximum Mobil Dijital Kod Market işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında hak ettiğin MaxiPuanlar, kampanya tarihleri içerisinde kampanyaya dahil seçili platformlardan Maximum Kart ile yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Toplam 50 TL altında olan harcamalarda, harcama tutarının %10'u, 50 TL üzeri harcamalarda, harcama tutarının %20'si kadar MaxiPuan kazanılacaktır.  Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuan’ların kampanya bitiminden sonraki 7 gün içerisinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’ların geçerlilik süresi puanların yükleme gününden itibaren 30 gündür. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil seçili firmalarla özel bir anlaşma bulunmamakta olup Banka adına düzenlenen kampanyaya dahil edilmişlerdir.

İlgini Çekebilir

bilgisayar etrafında alışveriş paketleri

ONLİNE ALIŞVERİŞ

20 TL MaxiPuan kazanmak için Maximum Genç kartınla alışverişini internetten yap!

15 Mayıs - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 100 TL'lik alışverişine 20 TL MaxiPuan.

DETAYLI BİLGİ

ONLİNE ALIŞVERİŞ

Pasabahce Magazalari Web Sitesinde 40 TL MaxiPuan!

1 Mayıs-19 Haziran tarihleri arasında www.pasabahcemagazalari.com‘dan tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ve Maximum Mobil’den kampanyaya katılanlara 40 TL MaxiPuan!

DETAYLI BİLGİ

ONLİNE ALIŞVERİŞ

Hipicon'dan Maximum Genç'lilere özel 30 TL İndirim!

31 Temmuz 2021 tarihine kadar Hipicon alışverişlerinde mevcut ürün indirimlerine ek, 250 TL ve üzeri siparişlerinde sepet tutarı üzerinden 30 TL indirim seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.