İçerik Alanına Git Menüye Git

Dijital Kasa Senin İçin Saklasın!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Dijital Kasa Senin Için Saklasin!

Dijital Kasa, dijital ortamdaki belgen, fotoğrafın, videon, ses kaydın, şifre ve rehberin yedekleri gibi dosyalarını güvenle saklayabileceğin, istediğin zaman kolayca ulaşıp istediğin kişiler ile paylaşabileceğin bir dijital depolama uygulamasıdır.

Dijital Kasa’yı Kullanmaya Başlamak için Ne Yapmalıyım?

 1. Dijital Kasa'nı aç

Android veya IOS işletim sistemli telefonunla uygulama marketten "Dijital Kasa" mobil uygulamasını indirerek ya da www.dijitalkasa.com.tr​ adresinden uygulamaya kolayca ulaşabilirsin.​

2. Kayıt ol 

İş Bankası müşterileri: “İş Bankası ile Kayıt Ol” menüsünden İş Bankası'nda kullandığın müşteri numarası ve 6 haneli müşteri şifren ile kayıt olabilirsin. 

İş Bankası müşterisi olmayan kullanıcılar:  “E-Posta ile Kayıt Ol” menüsünden TCKN, cep telefonu, e-posta adresi, ad/soyad ve adres bilgilerini girerek, e-posta adresine gelecek şifre belirleme linki ile hızlıca kayıt olabilirsin.​​

3. Dosyalarını yüklemeye başla

Dijital ortamdaki fotoğraf, video, ses v.b dosyalarını Dijital Kasa’nda güvenle saklayabilir ve dilediğin zaman kolayca erişebilirsin.   

Dijital Kasa ile Neler Yapabilirim? ​​

Dijital ortamdaki dosyalarını güvenle saklayabilir, dilediğin zaman kolayca erişebilir ve istediğin cihaza kalite kaybı yaşamadan indirebilirsin.

Anlık fotoğraf ve video çekebilirsin.

Dijital Kasa’ya notlarını kaydedebilir, dilediğin zaman güncelleyebilirsin. 

Başka uygulamalarına ait kullanıcı adı ve şifrelerini güvenle saklayabilir, diğer uygulamalara giriş yaparken Dijital Kasa’da sakladığın şifreni hatırlamana gerek kalmadan otomatik doldurma fonksiyonunu kullanabilirsin.

Telefon rehberini yedekleyebilir ve rehberine dilediğin zaman kolayca erişebilirsin.

Yüklediğin dosyaları klasörler oluşturularak gruplayabilirsin.

Dijital Kasa’daki dosyalarını bağlantı (link) oluşturarak, istediğin kişilerle hızlıca paylaşabilirsin. Paylaşımların için şifre, indirme limiti ve indirme süresi gibi kısıtlar belirleyerek göndereceğin dosyaların güvenliğini arttırabilirsin.

Dijital Kasa’ya ya da Kasa içindeki Şifreler menüsüne girişte pin, parmak izi ve yüz tanıma gibi ek güvenlik seçenekleri belirleyebilirsin. Depoladığın dosyaların geçmiş versiyonlarını görüntüleyebilirsin. 

Dijital Kasa Büyüklükleri ve Fiyatlandırma Nasıl?

Dijital Kasa’ya ilk kayıt olduğunda üyeliğin 2 GB kapasiteli ücretsiz Mini Kasa ile başlar. Kasanın kapasitesini dilediğin zaman artırabilirsin.

Standart Kasa: 25 GB – 5,99 TL

Büyük Kasa: 100 GB – 10,99 TL

Dev Kasa: 500 GB – 20,99 TL

Şeklinde kullandığın kasaya göre aylık ücret tahsilatı yapılır. 

İş Bankası müşterilerinin aylık paket ücreti tahsilatları belirledikleri İş Bankası’ndaki Vadesiz TL hesaplarından, İş Bankası müşterisi olmayan kullanıcıların aylık paket ücretleri ise Dijital Kasa’ya kaydedecekleri kredi kartı üzerinden yapılır.​


Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.