İçerik Alanına Git Menüye Git

Dijital Kasa ile Güvenli Veri Depolama

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Dijital Kasa ile Güvenli Veri Depolama

Dijital Kasa, kullanıcıların dijital ortamdaki belge, fotoğraf, video, ses kaydı, şifre ve rehber yedekleri gibi dosyalarını güvenle saklayabilecekleri, istedikleri zaman kolayca ulaşıp istedikleri kişiler ile paylaşabilecekleri bir dijital depolama uygulamasıdır.

Dijital Kasa’yı Kullanmaya Başlamak için Ne Yapmalıyım?

1. Dijital Kasayı aç

Android veya IOS işletim sistemli telefonlarına uygulama marketten Dijital Kasa mobil uygulamasını indirerek ya da www.dijitalkasa.com.tr adresinden uygulamaya ulaşabilirsin.

2. Kayıt ol

Bankamız müşterileri: “İş Bankası ile Hızlı Giriş Yap” menüsünden Bankada kullandığı müşteri numarası ve 6 haneli müşteri şifresi ile giriş yapabilirler.

Bankamız müşterisi olmayan kullanıcılar: “E-Posta ile Kayıt Ol” menüsünden TCKN, cep telefonu, e-posta adresi, ad/soyad ve adres bilgilerini girerek e-posta adresine gelecek şifre belirleme linki ile kayıt olabilirler.

3.Dosyalarını yüklemeye başla

Dijital ortamdaki fotoğraf, video, ses ve tüm dosyalarını Dijital Kasa’nda güvenle saklayabilir ve dilediğin zaman kolayca erişebilirsin.

Dijital Kasa ile Neler Yapabilirim?

Fotoğraf, video, ses ve tüm dijital ortamdaki dosyalarını (PDF, Excel vb.) Dijital Kasa’nda güvenle saklayabilir, dilediğin zaman kolayca erişebilir ve istediğin cihaza kalite kaybı yaşamadan indirebilirsin.

Dijital Kasa içerisinden anlık fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

Başka uygulamalarına ait kullanıcı adı ve şifrelerinizi güvenle saklayabilirsin.

Telefon rehberini Dijital Kasa’nda yedekleyebilir ve rehberine dilediğin zaman kolayca erişebilirsin.

Belge tarama özelliği ile saklamak istediğin belgeleri taratarak kolayca dijital ortamda kullanılabilir hale getirebilirsin.

Not ekleme özelliği ile notlarını kolayca kasanıza ekleyebilir her yerden ulaşabilirsin.

Dijital Kasa’ya yüklediğin dosyaları klasörler oluşturularak gruplayabilirsin.

Dijital Kasa’daki dosyalarını bağlantı (link) oluşturarak, istediğin kişilerle hızlıca paylaşabilirsin. Paylaşımların için şifre, indirme limiti ve indirme süresi gibi kısıtlar belirleyerek göndereceğin dosyaların güvenliğini arttırabilirsin.

Dijital Kasa’ya ya da Kasa içindeki Şifreler menüsüne girişte pin, parmak izi ve yüz tanıma gibi ek güvenlik seçenekleri belirleyebilirsiniz.₋ Depoladığınız dosyalarınızın geçmiş versiyonlarını görüntüleyebilirsiniz.

Kasanda bulunan dosya ya da klasörlerini link oluşturarak dilediğin kişiler ile paylaşabilirsin.

Kasanda link oluşturarak ve oluşturduğun linki paylaşarak başka kişilerin kasana dosya yüklemelerini isteyebilirsin.

Yaptığın bütün işlemleri hareket geçmişi menüsünden takip edebilirsin.

Dijital Kasa Büyüklükleri ve Fiyatlandırma

Dijital Kasa’ya ilk kayıt olduğunda üyeliğin 2 GB kapasiteli ücretsiz Mini Kasa ile başlar. Kasanın kapasitesini dilediğin zaman arttırabilirsin.

Standart Kasa: 25 GB – 5,99 TL

Büyük Kasa: 100 GB – 10,99 TL

Dev Kasa: 500 GB – 20,99 TL

Şeklinde kullandığın kasaya göre aylık ücret tahsilatı yapılır.

Bankamız müşterilerinin aylık paket ücreti tahsilatları belirledikleri İş Bankası’ndaki Vadesiz TL hesaplarından, Bankamız müşterisi olmayan kullanıcıların aylık paket ücretleri ise Dijital Kasa’ya kaydedecekleri kredi kartı üzerinden yapılır.

Yardımcı Bilgiler

Cep telefonu, e-posta ve diğer bilgilerimi nasıl kaydedeceğim?

Dijital Kasa’ya “İş Bankası ile Hızlı Giriş Yap” menüsünden Bankada kullandığın müşteri numarası ve 6 haneli müşteri şifren ile giriş yapabilirsin. 

“E-Posta ile Kayıt Ol” menüsünden kayıt olduğunda ise ilk aşamada ad/soyad, cep telefonu, e-posta adresi, T.C. Kimlik Numarası ve adres bilgilerin istenmektedir, bu girilen bilgiler sisteme kaydedilecektir.

Dijital Kasa giriş şifresi nasıl oluşturulmalıdır?

Dijital Kasa şifreni belirlerken aşağıdaki kurallara dikkat etmelisin.

-  Minimum 8 karakterden oluşmalı,

-  En az 1 büyük harf, en az 1 rakam ve en az 1 özel karakter içermelidir.

Örnek şifre: Dijital12345* (Sadece örnektir. Kasa şifresi olarak kullanmayın.)​

Dijital Kasa Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

​Giriş sayfasında T.C. Kimlik Numaranı girip devam butonuna bastıktan sonra altta açılan “Şifrenizi mi unuttunuz” seçeneğine tıklayıp, açılan sayfada “İş Bankası ile Şifre Belirle” ya da “E-Posta ile Şifre Belirle” menülerinden yeni şifre belirleyebilirsin.

Dijital Kasa’yı kapatırken çıkış yapmam gerekir mi?

​Hayır, gerekmez. Mobil uygulamayı çıkış menüsünden kapatmaman halinde uygulamanız açık kalır. Dilediğin zaman şifreni tekrar girmene gerek kalmadan uygulamayı açabilirsin.

Web versiyonunda ise her girişinde T.C. Kimlik Numaran ve şifren istenecektir.

Dijital Kasa’da hangi dosyalarımı saklayabilirim?

Dijital Kasa’da dijital ortamda tuttuğun tüm fotoğraf, video, ses kayıtları, belgeler ve notlarınızı saklayabilirsin. Telefon rehberini yedekleyebilirsin. Diğer uygulamalarının şifrelerini kaydedebilirsin.

Geliştirmelerimiz ve yeni özellik eklemelerimiz devam etmektedir.

Dosyalarımı nerede saklıyorsunuz?

​Dijital Kasa’da sakladığın tüm dijital varlıkların şifrelenerek kimsenin erişemeyeceği şekilde İş Bankası veri merkezinde saklanır.

Dosyalarımı başkalarıyla nasıl paylaşabilirim?

Dijital Kasa’da sakladığın dosyalarını “linkle paylaş” seçeneğini kullanarak dilediğin kişilerle paylaşabilirsin. Mobil uygulamada paylaşım linkini telefonunun özelliğine bağlı olarak dilediğin yöntem (sms, e-posta vb.) ile paylaşabileceğin gibi web versiyonunda Dijital Kasa içinden e-posta da gönderebilirsin.

Bununla birlikte www.dijitalkasa.com.tr adresinde ana sayfada solda bulunan menüden Dijital Kasa’ya giriş yapmadan dilediğin kişilerle dosya paylaşımında bulunabilirsin.

Dijital Kasa ücretli mi?

Dijital Kasa’ya ilk kayıt olduğunda üyeliğin 2 GB kapasiteli ücretsiz Mini Kasa ile başlar. Kasanın kapasitesini dilediğin zaman arttırabilirsin.

Kullanabileceğin diğer kasa paketleri;

Standart Kasa: 25 GB – 5,99 TL

Büyük Kasa: 100 GB – 10,99 TL

Dev Kasa: 500 GB – 20,99 TL

Dijital Kasa kapasite ve ödeme tercihlerimi nasıl belirleyeceğim?

Dijital Kasa’ya ilk kayıt olduğunda üyeliğin 2 GB kapasiteli ücretsiz Mini Kasa ile başlar. Paket ve hesap seçimi menüsü aktif olduktan sonra aşağıdaki bilgiler geçerli olacaktır.

Dijital Kasa’ya giriş yaptıktan sonra mobil uygulamada Ayarlar/Kasa Bilgileri menüsünden veya sol menüde alttaki Yükseltme ikonundan, web versiyonunda ise ismine tıkladıktan sonra açılan Hesap Bilgileri menüsünden kasa büyüklüğünü değiştirebilirsin.

Mobil uygulamada Ödeme Bilgileri ve web versiyonunda yine Hesap Bilgileri menülerinden aylık kasa ücretinin tahsil edileceği hesabını / kredi kartını belirleyebilirsin.

Paket fiyatları aylıktır. Her ay belirlediğin ödeme yöntemine göre tahsilat yapılır. 

Paketin kapasitesinin düşürülmesi de mümkündür; ancak Dijital Kasa’nın içinde bulunan dijital varlıklarının boyutu, düşürmek istediğin kapasiteden büyükse aşağı yönlü kapasite değişikliği yapılamaz.

Seçtiğim paketin ödemesini nasıl yapacağım?

​Mobil uygulamada Ayarlar/Ödeme Bilgileri menüsünden veya sol menüde alttaki Yükseltme ikonundan, web versiyonunda ise isminize tıkladıktan sonra Hesap Bilgileri menüsünden belirleyeceğin hesabından / kredi kartından kasa tutarı aylık olarak tahsil edilir. Ayrıca senin herhangi bir şey yapmana gerek bulunmamaktadır.

Dijital Kasa’ya yüz tanıma, parmak izi ile giriş veya şifresiz giriş seçeneği var mı?

​Evet, Dijital Kasa’ya giriş yaptıktan sonra mobil uygulamada Ayarlar/Hesap Bilgileri/Güvenlik Ayarları/Giriş Yöntemi Seçenekleri menüsünden uygulamayı açma yöntemini belirleyebilirsin. Bu ayar mobil uygulamaya özgü bir seçenektir. Web versiyonuna sadece Dijital Kasa şifresi ile giriş yapabilirsin.

Bu menüde, daha sonra Dijital Kasa’ya giriş yaparken kullanabileceğin bir PIN belirleyebilirsin. Ek olarak, şifrelerini sakladığın menüye giriş için de bu PIN’i kullanabilirsin. Böylelikle Dijital Kasan açık olsa bile diğer uygulamaların şifrelerini sakladığın yere başkaları ulaşamaz.

Aynı menüden bu tercihlerini dilediğin zaman değiştirebilirsin.

İlgini Çekebilir

MAXIMUM

Tüm Kampanyalar

Sana göre daha bir çok Maximum kampanya burada, kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.