İçerik Alanına Git Menüye Git

Boyner’de Maximum Genç Kart'ına 50 TL MaxiPuan!

Maximum Genç Kart’ına ile 1-20 Haziran 2021 tarihleri arasında Boyner mağazalarından yapacağın ilk 400 TL ve üzeri alışverişine 50 TL MaxiPuan kazan!

Geçerli Tarihler

01 Haziran 2021 - 20 Haziran 2021

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Kart,Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Pati Kart ve Bankamatik Kartı.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar, Ticari kredi kartları, MaxiPuan ve Maximum Fırsat kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Maximum Mobil’deki kampanya sayfasından katılabilirsin. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuanlar 23 Haziran 2021 tarihinde alışveriş yapılan karta yüklenecek olup 7 Temmuz 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 8 Temmuz 2021 tarihinde geri alınacaktır. Boyner.com.tr’den yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Geçerli Tarihler

01 Haziran 2021 - 20 Haziran 2021

Fırsatı Yakala

MAXİMUM MOBİL'DEN DENE

İlgini Çekebilir

gömlek-şapka-ayakkabı-çanta

GİYİM/AKSESUAR

Stilistin seni bekliyor! Üstelik ilk iki siparişinde hizmet bedeli yok!

30 Haziran 2021'e kadar Maximum genç kartınla Clotie uygulamasından vereceğin ilk iki siparişinde hizmet bedeli ödeme.

DETAYLI BİLGİ
elinde alışveriş çantaları olan gözlüklü kız

GİYİM/AKSESUAR

Giyim alışverişlerinde Maximum Genç kartınla 30 TL MaxiPuan fırsatını yakala!

15 Mayıs - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili giyim firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 200 TL alışverişine 30 TL MaxiPuan.

DETAYLI BİLGİ

GİYİM/AKSESUAR

Divarese Yaz koleksiyonunda sana özel %50 İndirim!

30 Haziran 2021 tarihine kadar Maximum Genç kartınla Maximum Mobil’den indirim kodunu al, Divarese İlkbahar/ Yaz 2021 koleksiyonunda %50 İndirim fırsatını yakala!

DETAYLI BİLGİ

GİYİM/AKSESUAR

NetWork Yaz koleksiyonunda sana özel %50 İndirim!

30 Haziran 2021 tarihine kadar Maximum Genç kartınla Maximum Mobil’den indirim kodunu al, NetWork İlkbahar/ Yaz 2021 koleksiyonunda %50 İndirim fırsatını yakala!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.