İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç Bankamatik Kart'ınla KFC Kemiksiz Kutu Alana 2.si %50 İndirimli!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Genç Bankamatik Kart'inla KFC Kemiksiz Kutu Alana 2.si %50 Indirimli!

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterli. Katılımının ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecek.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç, Maximum, Maximum Pati Kart, Maximiles, Mercedescard)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya 10 Haziran-10 Temmuz 2021  tarih aralığında KFC restoranlarında yapılacak harcamalarda, “Kemiksiz Kutu” özelinde geçerlidir. İndirim, ödeme esnasında manuel olarak restoran tarafından uygulanacaktır. Kampanya kapsamındaki indirimden faydalanmak için Maximum Mobil uygulamasından tek seferde alacağın kampanya kodunun ödeme esnasında restoran görevlisine belirtilmesi ile indirim yapılabilecektir. İndirim kodu tek kullanımlıktır ve bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanya başka promosyon ve indirimlerle birleştirilemez. İşbankası ve KFC süre ya da koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.