İçerik Alanına Git Menüye Git

Banabi Siparişini Maximum Genç Kartınla Ver, Gönderim Ücreti Ödeme!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Banabi Siparisini Maximum Genç Kartinla Ver, Gönderim Ücreti Ödeme!

Yemeksepeti Banabi gönderim ücreti yok görseli

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles,  MercedesCard, İş'te Üniversiteli) ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül Kullanımı: Kampanya yemeksepeti.com/banabi internet adresinden, Banabi mobil uygulamasından sadece online ödeme yapılan siparişler için geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için alt yada üst sipariş tutarı sınırlaması yoktur. Kampanya birden fazla kez kullanılabilir. Kampanya 1-15 Temmuz tarihleri arasında, kampanyaya dahil kartlar ile vereceğin her sipariş için geçerlidir.

Ek koşullar: İş Bankası ve Banabi kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.