İçerik Alanına Git Menüye Git

İş Bankası’nı arkadaşına öner, hem sen hem de arkadaşın 500 TL MaxiPuan kazansın!

Sen de 18-25 yaş arasındaki arkadaşını İşCep’in “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak İş Bankalı olmaya davet et, hem sen hem de arkadaşın 500 TL MaxiPuan kazanma ayrıcalığından yararlanın!

Geçerli Tarihler

16 Mayıs 2024 - 09 Haziran 2024

Kampanya Detayları

Kampanya, 16.05.2024 – 09.06.2024 tarihleri arasında geçerlidir. 

Kampanya kapsamında; 18-25 yaş arasında (bu yaşlar dahil) aktif İş Bankası müşterisi olan kişiler davet gönderebilecektir.

Arkadaşını davet etmek isteyen 18-25 yaş aralığındaki müşterilerimiz, İşCep’e giriş yaptıktan sonra sol üst köşede yer alan ikondan “Profil ve Ayarlar” bölümüne erişerek ilgili alandaki “Arkadaşına Öner” menüsünden kod üreterek kodu paylaşabilir. Ana menüdeki arama kısmından da menü ismi aratılarak erişilebilir.

Kampanya kapsamında davet edilen kişinin de kampanyadan yararlanması için 18-25 yaş arasında olması gerekmektedir.

Davet edilen 18-25 yaş arasındaki kişi, kampanyadan yararlanabilmek için İşCep’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek müşterimiz olmalıdır.

Davet edilen kişi, kendisine iletilen davet kodunu İşCep’ten “Müşteri Olmak İstiyorum” akışındaki başvuru formu adımında “Kampanya Kodu” alanına kampanya tarihleri arasında girmelidir. 

Kampanya kapsamında davet gönderilebilecek kişiler, İş Bankasında açık hesap sahibi olmayan kişiler ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamındaki MaxiPuan ayrıcalığı, kampanya tarihleri arasında davet edilen 18-25 yaş aralığındaki kişinin İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden İş Bankası müşterisi olması durumunda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında MaxiPuan yüklenebilmesi için MaxiPuan yükleme tarihinde davet kodu ile müşteri olan kişinin açık ve kullanılabilir durumda en az bir adet kredi kartı veya Bankamatik Kartı olması gerekmektedir. 

Kampanya kapsamında MaxiPuan yüklenebilmesi için MaxiPuan yükleme tarihinde davet eden müşterimizin açık ve kullanılabilir durumda en az bir adet kredi kartı veya Bankamatik Kartı olması gerekmektedir.

Kampanya linki kullanarak davet gönderen 18-25 yaş arasındaki müşterimiz, İş Bankası müşterisi olan 18-25 yaş arasındaki en fazla bir kişi için 500 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

Kazanılan MaxiPuanlar 26.06.2024 tarihinde yüklenecektir ve MaxiPuanların son kullanım tarihi 31.12.2024’tür.      

Her kod kişiye özeldir, ödül hak kazanımı bu kodlar üzerinden takip edilerek, ödül yüklemeleri yapılır.

Ödüle hak kazanılması için davet kodunun kampanya dönemi içinde kullanılması gerekmektedir.

Davet eden 18-25 yaş aralığındaki kişinin yukarıdaki koşulları sağlayarak ödüle hak kazanabilmesi için davet edilen 18-25 yaş aralığındaki kişinin müşteri olma sürecini kod girerek tamamlaması gereklidir.

Arkadaşını davet eden müşteriler için davet adedi sınırsızdır. Ancak davet edilen ve İşCep’ten müşterimiz olup davet kodunu giren en fazla 1 yeni müşterimiz için ödül kazanabilecektir. 

Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin İşCep üzerinden tamamlanamaması ve şubede devam etmesi durumunda davet eden kişi ödüle hak kazanamaz. 

Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e çevrilemeyecek ve avans MaxiMil kapatmak için kullanılamayacaktır.

Davete istinaden İş Bankası müşterisi 18-25 yaş aralığındaki olan kişiler 500 TL MaxiPuana ilave olarak mevcut “Müşteri Olmak İstiyorum” fırsatlarından da yararlanabilecektir. “Müşteri Olmak İstiyorum” fırsatları için tıklayınız.

Puan yüklemesi yapılacak kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).  

İş Bankası, kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı dilediği zaman durdurma hakkını saklı tutar.

Geçerli Tarihler

16 Mayıs 2024 - 09 Haziran 2024

Fırsatı Yakala

Maximum Genç Kart'a Başvur

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.