İçerik Alanına Git Menüye Git

30 Nisan'da Yemeksepeti Siparişine %50'ye Varan MaxiPuan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

30 Nisan'da Yemeksepeti Siparisine %50'ye Varan MaxiPuan!

Maximum logosunun X'i çevresinde hamburger, pizza, kola ile Yemeksepeti'nde %50'ye varan MaxiPuan

30 Nisan tarihinde Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katıl, Yemeksepeti.com, yemeksepeti mobil uygulamasından ve Maximum Mobil’den tek seferde vereceğin 35 TL ve üzeri ilk siparişin %30’u kadar MaxiPuan kazan! Üstelik “Maximum Mobil ile öde”yenlere ilave %20 MaxiPuan!

Kampanya yemeksepeti.com, Yemeksepeti mobil uygulamasından online ödeme seçeneği ile ve Maximum Mobil’den verilen siparişler için geçerlidir. Yemeksepeti mobil uygulamasından Maximum Mobil ile öde seçeneği ile verilen siparişler için %20 ilave MaxiPuan verilecektir.  Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç, Maximum, MercedesCard, Maximiles Kredi Kartı) ve Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri, K.K.T.C. siparişleri, Yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar 6 Mayıs 2020 tarihinde en son alışveriş yaptığın kartına yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 30 Haziran 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.