İçerik Alanına Git Menüye Git

1.000 TL’ye kadar 3 alışverişini faizsiz taksitlendir!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

1.000 TL’ye kadar 3 alisverisini faizsiz taksitlendir!

Nasıl Katılabilirim?

Taksitlendirme işlemini Maximum Mobil’den Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme  veya Kartlarım> Kart Harcamalarım adımlarını takip ederek kolayca yapabilirsin.

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya; Maximum Mobil’de 12 Ekim - 14 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dâhil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

50-1.000 TL(dahil) arası peşin alışverişlerinden 12 Ekim - 14 Kasım 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den taksitlendirileceğin/taksitlendirme talimatı vereceğin 3 işlem için; 3 ve 6 ay arasında belirleyeceğin taksit seçeneğinde sıfır faiz oranı uygulanacaktır. 

1.000 TL üstü veya diğer temas noktalarından ileteceğin taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır. 

Video, eğlence ve oyun gereçleri, sınırlandırılmamış otel konaklama, Türk Hava Yolları, sınırlandırılmamış hava yolları , seyahat acenteleri ve tur operatörlerine dair harcamaların için azami 3 ay taksit uygulanabilir.

Kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamaların, yurt dışında yaptığın harcamaların ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları haricindeki sektörlerden yaptığın işlemlere söz konusu sektör için geçerli azami taksit adedi ile sınırlı olmak üzere 3, 4, 6, 9, 10, 12, 18 ay taksit uygulanabilir.

Taksitlendirme işlemini, ilgili işlemi yaptığın döneme ait hesap kesim tarihinden önce yapmalısın.

Dönem içi hareketlerine yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den vereceğin taksitlendirme talimatı da kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Taksitlendirme işlemini Internet Şubesi’nden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesi’nden ya da sana en yakın İş Bankası Şubesi’nden iptal edebilirsin.

İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.