İçerik Alanına Git Menüye Git

Watsons'ta 25 TL MaxiPuan

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Watsons'ta 25 TL MaxiPuan

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı. Ayrıca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç,Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli ) ve İş Bankası Bankamatik Kartı.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ların 6 Temmuz 2021 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Temmuz 2021’dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 17 Temmuz 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. 

Ek Koşullar: İş Bankası ve Watsons kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.