İçerik Alanına Git Menüye Git

Sosyal Hesap

Sana, senin gibi sosyal bir hesap yakışır!

2 kız 2 erkek masada oturuyor

Sosyal Hesap nedir?

Diyelim ki dostlarınla yemeğe çıktınız ve hesabı paylaşacaksınız, ortaklaşa bir parti düzenleyeceksiniz, doğum günü hediyesi alacaksınız, ya da o hep birlikte çıkmak istediğiniz seyahatin organizasyonu sana kaldı. Kara kara parayı nasıl toplarım diye düşünürken Sosyal Hesap seni tüm bu daldığın düşüncelerden alıp çıkartıyor.

Sosyal Hesap nasıl kullanılır?

İşCep’teki “Sosyal Hesap” ile telefon rehberindeki arkadaşlarını Sosyal Hesap’a özel olan rehbere (“Sosyal Hesap Rehberi”) kaydederek, SMS veya anlık iletiler (push notification) ile hediye  alma, yemek, parti, seyahat, etkinlik adına ne koyarsan koy, belirlediğin hesaba belirlediğin tutarı havale yapmalarını kolayca istiyorsun.

Sosyal Hesap avantajları nelerdir?

Sosyal Hesap’ta açacağın organizasyonların çılgınlığı en fazla 50 kişi ve 50.000 Türk Lirası’nı kapsıyor. Organizasyon ilk oluşturduktan sonra istediğin zaman belirlediğin tutarı değiştirebilir, yeni katılımcılar ekleyebilirsin. Organizasyonun devam ederken anlık olarak kaç kişinin katıldığını, belirlediğin tutarın ne kadarının toplandığını izleyebilir, arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Sana iletilen isteklere de belirlediğin hesaptan para göndererek katılımda bulunabilirsin.

Sosyal Hesap kapsamında gerçekleştirilen para aktarma işlemlerinden İşCep’ten yapılan havale işlem ücreti tahsil edilir.

Haydi o zaman hemen bir dene, ilk etkinlik senden gelsin Sosyal Hesap Kullanım Sözleşmesi’ni incele.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.