İçerik Alanına Git Menüye Git

İşCep'ten müşterimiz ol, Maximum Genç Kart'ınla 200 TL MaxiPuan kazan!

İşCep’ten İş Bankalı ol ve kazan! 200 TL MaxiPuan avantajı, ücretsiz Havale/EFT fırsatı, Pazarama’da indirim kuponu ve faizsiz Taksitli Nakit Avans ayrıcalığı ile İş Bankalı olmanın en hızlı ve en dijital yolu İşCep’te seni bekliyor.

Geçerli Tarihler

01 Aralık 2021 - 31 Aralık 2022

Ücretsiz Havale/EFT Ayrıcalığı, Pazarama İndirim Kuponu ve Faizsiz Taksitli Nakit Avans 

Ücretsiz EFT/Havale Ayrıcalığı:

Ücret istisnasından “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İşCep’ten İş Bankalı olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir  müşteriler yararlanabilecektir.

İstisna, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler için 1 yıl süre için tanımlanacaktır.

İstisna tek seferde en fazla 50.000 TL ve altı işlemleri kapsayacaktır.

Mesai dışı FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

İstisna tanımlamaları İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olmanı takiben 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Ayrıcalık İşCep ve İnternet Şubesi’nden gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir.

Pazarama İndirim Kuponu:

İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı* başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Avantaj 50TL değerinde hediye kuponu olarak sunulacaktır.

Hediye kuponlarının alt kullanım tutarı olmayacaktır.

Kuponlar sadece Pazarama üzerinden yapılan market alışverişlerinde kullanılabilecektir. Pazarama-Market Siparişi’nde müşterilerin seçeceği bölgelerde aktif olarak yer alan tüm marketlerde geçerli olacaktır.

İndirim kuponu, İşCep’ten İş Bankalı olan müşterilere, müşteri olduğun ayı takip eden ayın başında iletilecek ve iletilen ayın son gününe kadar kullanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığı:

İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 1500 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 1.500 TL arasında olacaktır.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Genç kartına 200 TL MaxiPuan Ayrıcalığı

31 Aralık 2022 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması kapsamında ilk defa İş Bankası müşterisi olup, aynı ay içerisinde Maximum Genç kartlara başvur; başvuru tarihinden itibaren takip eden ayın sonuna kadar gerçekleştireceğin ilk 200 TL ve üzeri alışverişinde 200 TL MaxiPuan kazan! Üstelik kartlarının teslim edilmesini beklemeden, anında internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde kullanma ayrıcalığı yaşa!

Maximum Genç kart sahibi olmak için: İşCep, Maximum Mobil ve sana en yakın İş Bankası Şubesi'nden başvurunu yapabilirsin. Bireysel kartlar için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olma adımları:

NFC özelliği olan cep telefonuna İşCep'i indirip, ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıkla.

Seni tanıyabilmemiz ve sana en iyi hizmeti sunabilmemiz için karşına çıkacak kısa başvuru formunu doldur.

Yeni tip TC kimlik kartındaki çipi NFC uyumlu* telefonuna tarat.

Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıkla. Yüzünde hiçbir aksesuar olmadan, yüzünü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yap.

Ardından "Müşteri Temsilcisine Bağlan" butonuna tıkla ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamla.

Cep telefonuna gönderilecek geçici müşteri şifren ile hemen İşCep uygulamamızın kolay hizmetlerinden yararlanmaya başla, dilediğin ürünümüze başvur. 

Esnaf/gerçek kişi tacir isen bireysel hesabın yanı sıra ticari hesabını da aynı zamanda açabilirsin. 

*NFC özelliği iPhone 7 ve üzeri modellerde bulunmaktadır. NFC özelliğinin kullanılabilmesi için IOS 13 ve üzeri sürüm gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda NFC özelliğinin bulunması yeterlidir. 

** NFC özelliğine sahip olmayan cep telefonları üzerinden İşCep'i indirip, ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayarak, başvuru formunu doldurabilirsin. 

Detaylı bilgiye Müşteri Olmak İstiyorum üzerinden ulaşabilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı

Kampanya koşulları:

Kampanyadan 1 Ocak-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olup, aynı ay içerisinde İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamında başvurusu yapılan İş Bankası kartları ile kart başvuru tarihini takip eden ayın sonuna kadar tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda 200 TL MaxiPuan kazanılacaktır. 

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödül kullanımı: Kampanya kriterlerine yerine getiren müşterilerimizin kazanmış oldukları MaxiPuanlar kriterlerin yerini getirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanlar yüklenildikleri tarih itibari ile 45 gün süresince kullanılabilecek, kullanılmayan MaxiPuanlar ilgili sürenin sonunda geri alınacaktır. Yükleme anında kampanyaya dâhil kartının açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmekte olup, yükleme işlemlerinin tamamlanmasının akabinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

*Kartların teslim edilmeden, anında internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde kullanma özelliği Bireysel kartları kapsamaktadır.

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Geçmiş Kampanyalarımız

İşCep'ten müşterimiz ol, Maximum Genç Kart'ınla 200 TL MaxiPuan kazan!

İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle; nerede olursan ol, görüntülü görüşme ile şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan dakikalar içinde hesabını açarak Maximum Genç ailesine katıl.

1 Ekim-30 Kasım 2021 tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması kapsamında İş Bankası müşterisi ol ve 30 Kasım'a kadar Maximum Genç kredi kartına başvur; 15 Aralık’a kadar Maximum Genç kredi kartın ile gerçekleştireceğin ilk harcamana 200 TL MaxiPuan kazan. Üstelik kartlarının teslim edilmesini beklemeden, anında internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde kullanma ayrıcalığı yaşa!

Maximum Genç Kart’ınla yapacağın alışverişlere her ay ilave 200 TL’ye varan MaxiPuan kazan. Kampanyaları detaylı olarak incelemek için tıkla.

Maximum Genç kredi kartı sahibi olmak için:  İşCep, Maximum Mobil ya da sana en yakın İş Bankası Şubesi'nden başvurunu yapabilirsin.

İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olma adımları:

• NFC özelliği olan cep telefonuna İşCep'i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıkla.

• Seni tanıyabilmemiz ve sana en iyi hizmeti sunabilmemiz için karşına çıkacak kısa başvuru formunu doldur.

• Yeni tip TC kimlik kartındaki çipi NFC uyumlu* telefonuna tarat.

• Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonuna tıkla. Yüzünde hiçbir aksesuar olmadan yüzünü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yap.

• Ardından ""Müşteri Temsilcisine Bağlan"" butonuna tıkla ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamla.

• Cep telefonuna gönderilecek geçici müşteri şifren ile hemen İşCep uygulamamızın kolay hizmetlerinden yararlanmaya başla, dilediğin ürünümüze başvur.

• Esnaf/gerçek kişi tacir isen bireysel hesabın yanı sıra ticari hesabını da aynı zamanda açabilirsin.

*NFC özelliği iPhone 7 ve üzeri modellerde bulunmaktadır. NFC özelliğinin kullanılabilmesi için IOS 13 ve üzeri sürüm gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda NFC özelliğinin bulunması yeterlidir.

** NFC özelliğine sahip olmayan cep telefonları üzerinden İşCep'i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayarak başvuru formunu doldurabilir, İşCep’ten müşteri temsilcimizle yapacağın görüntülü görüşme sonrasında adresine kurye ile gönderilen imza formuna atacağın tek bir imza ile hesap açılışını kolayca gerçekleştirebilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı

Kampanya koşulları:

• Kampanyadan 1 Ekim-30 Kasım 2021 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve 30 Kasım'a kadar Maximum Genç kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler yararlanabilecektir. 

• Kampanya kapsamında 30 Kasım 2021 tarihine kadar başvuru yapılan Maximum Genç kredi kartı ile 15 Aralık’a kadar herhangi bir tutarda harcama yapılması durumunda 200 TL MaxiPuan kazanılacaktır.

• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri, nakit avans ve taksitli nakit avans kullanımları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Ödül kullanımı: Kampanya kriterlerine yerine getiren müşterilerimizin kazanmış oldukları MaxiPuanlar 15 Aralık’tan sonra 10 işgünü içerisinde yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuan’lar 10 Ocak tarihinde geri alınacaktır. Yükleme anında kampanyaya dahil kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmekte olup, yükleme işlemlerinin tamamlanmasının akabinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

İşCep'ten müşterimiz ol, Maximum Genç Kart'ınla 200 TL MaxiPuan kazan!

İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle; nerede olursan ol, görüntülü görüşme ile şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan dakikalar içinde hesabını açarak İş Bankası ailesine katıl.

30 Kasım 2021 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması kapsamında İş Bankası müşterisi olarak İş Bankası kredi kartına başvur, tek seferde gerçekleştireceğin ilk 200 TL ve üzeri alışverişinde 200 TL MaxiPuan kazan. Üstelik kartlarının teslim edilmesini beklemeden anında internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde kullanma ayrıcalığı yaşa!

İş Bankası kredi kartı sahibi olmak için:  İşCep, Maximum Mobil ve Maximum İşyerim uygulamalarından, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden ya da sana en yakın İş Bankası Şubesi'nden başvurunu yapabilirsin. Bireysel kredi kartları için detaylı bilgiye buradan, ticari kredi kartları için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olma adımları:

• NFC özelliği olan cep telefonuna İşCep'i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıkla.
• Seni tanıyabilmemiz ve sana en iyi hizmeti sunabilmemiz için karşına çıkacak kısa başvuru formunu doldur.
• Yeni tip TC kimlik kartındaki çipi NFC uyumlu* telefonuna tarat.
• Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonuna tıkla. Yüzünde hiçbir aksesuar olmadan yüzünü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yap.
• Ardından "Müşteri Temsilcisine Bağlan" butonuna tıkla ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamla.
• Cep telefonuna gönderilecek geçici müşteri şifren ile hemen İşCep uygulamamızın kolay hizmetlerinden yararlanmaya başla, dilediğin ürünümüze başvur.
• Esnaf/gerçek kişi tacir isen bireysel hesabın yanı sıra ticari hesabını da aynı zamanda açabilirsin.

*NFC özelliği iPhone 7 ve üzeri modellerde bulunmaktadır. NFC özelliğinin kullanılabilmesi için IOS 13 ve üzeri sürüm gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda NFC özelliğinin bulunması yeterlidir.

** NFC özelliğine sahip olmayan cep telefonları üzerinden İşCep'i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayarak başvuru formunu doldurabilir, İşCep’ten müşteri temsilcimizle yapacağın görüntülü görüşme sonrasında adresine kurye ile gönderilen imza formuna atacağın tek bir imza ile hesap açılışını kolayca gerçekleştirebilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları ve İş Bankası Ticari Kredi Kartları

Kampanya koşulları:

• Kampanyadan 1 Mayıs-30 Kasım 2021 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
• Kampanya kapsamında 30 Kasım 2021 tarihine kadar başvuru yapılan İş Bankası kredi kartı ile tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda 200 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
• Aidatsız kredi kartı başvuruları ve aidatsız İş Bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödül kullanımı: Kampanya kriterlerine yerine getiren müşterilerimizin kazanmış oldukları MaxiPuanlar kriterlerin yerini getirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanlar yüklenildikleri tarih itibari ile 10 gün süresince kullanılabilecek, kullanılmayan MaxiPuanlar ilgili sürenin sonunda geri alınacaktır. Yükleme anında kampanyaya dahil kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmekte olup yükleme işlemlerinin tamamlanmasının akabinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Geçerli Tarihler

01 Aralık 2021 - 31 Aralık 2022

Fırsatı Yakala

İŞCEP'TEN BAŞVUR

İlgini Çekebilir

MAXIMUM

Tüm Kampanyalar

Sana göre daha bir çok Maximum kampanya burada, kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Maximum Genç kredi kartı ile İgdaş faturana 3 taksit fırsatı!

Maximum Genç kredi kartı ile İgdaş faturana 3 taksit fırsatı!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Evimdeki Psikolog ile tanışmadıysan, %25 indirimle tanışmaya ne dersin?

30 Haziran 2022 tarihine kadar kampanyaya katıl, indirim kodunu al, dilediğin her yerden 1 dakikada psikoloğuna bağlan.

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Koç Üniversitelilere özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave 100TL MaxiPuan kazan

Maximum Genç kart al, Maximum ve Maximum Genç dünyasının tüm ayrıcalıklarına ilave 100TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

MEF Üniversitelilere özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave 100TL MaxiPuan kazan

Maximum Genç kart al, Maximum ve Maximum Genç dünyasının tüm ayrıcalıklarına ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

İYTE öğrencilerine özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

Maximum Genç kart al, Maximum ve Maximum Genç dünyasının tüm ayrıcalıklarına ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Sabancı Üniversitelilere özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave 100 TL MaxiPuan

Maximum Genç kart al, Maximum ve Maximum Genç dünyasının tüm ayrıcalıklarına ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

DÜ FEST 2022’ye özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

Maximum Genç kart al, Maximum ve Maximum Genç dünyasının tüm ayrıcalıklarına ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

PAÜ öğrencilerine özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

Maximum Genç kart al, Maximum ve Maximum Genç dünyasının tüm ayrıcalıklarına ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave

Maximum Genç kart al, Maximum ve Maximum Genç dünyasının tüm ayrıcalıklarına ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.