İçerik Alanına Git Menüye Git

Cinemaximum'larda 12:30'a kadar olan seanslarda anında %50 MaxiPuan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Cinemaximum'larda 12:30'a kadar olan seanslarda anında %50 MaxiPuan!

elinde içecek ve popcorn olan kız

Nasıl Katılabilirim?

Tek yapman gereken, biletini İş Bankası Maximum özellikli kredi kartın, MaxiPara kartın veya Bankamatik Kartınla Maximum Mobil’den,  Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da  cinemaximum.com.tr’den  almak!

Nerelerde Geçerli?

Maximum Mobil’den,  Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da  cinemaximum.com.tr’den satın aldığın biletlerde geçerli. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler nedir? 

Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur,  Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.

3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilmekte olup, gözlük bedeli üzerinden %50 MaxiPuan kazanılamamaktadır.

Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağın biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?                                                                                          

Kazanacağın MaxiPuan’lar aynı gün kartına yüklenecektir. MaxiPuan'larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin. 

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2020’dir. 

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya, 20 Kasım 2020’ye kadar geçerlidir.

Kampanya her gün 12:30'a kadar* olan seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından, Cinemaximum.com.tr’den veya  Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsin.

Kampanyadan Maximum Genç kredi kartının yanısıra Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard ve  İş’te Üniversiteli kredi kartı ile de yararlanabilirsin.

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama ön koşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

İş Bankası, kampanyayı durdurma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Pandemi nedeniyle Cinemaximum’larda 12:30’dan sonra başlayan ilk seanslar söz konusu olabilmektedir. Güncel seans bilgilerine göre 12:30’dan sonra başlayan ilk seanslardaki bilet alımlarınızda da kartınıza bilet bedelinin %50’si değerinde MaxiPuan yüklemesi yapılmaktadır."


İlgini Çekebilir

Mobilet kampanyasına yönelik eğlenen insan figürleri

EĞLENCE

Mobilet’ten Alacağın Biletlerde %10 İndirim!

Bilet alma deneyimini, öncesi ve sonrasını kapsayacak şekilde yeniden tanımlayan bir sosyal keşif ve paylaşım platformu olan Mobilet’te de ayrıcalıklısın.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Maximum Menü Kampanyası

Maximum Kart'ın veya Bankamatik Kartı’n ile tüm Cinemaximum’larda “Maximum Menü” sana özel %25 indirimli!

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

İstanbul Modern üyeliklerinde Maximum Genç Kart'ına %10 indirim

23 Eylül-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Modern üyeliğinde geçerli Maximum Genç Kart'ına özel ekstra %10 indirim!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.