İçerik Alanına Git Menüye Git

Birlikten Sağlık Doğar

İş Bankası Grubu’ndan kamu hastanelerine 10 milyon TL

kalp tutan iki el

Dünya ve ülke olarak zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde toplum sağlığını önceliğine koyarak canla başla çalışan hastanelerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılmak üzere Türkiye İş Bankası Grubu olarak 10 milyon TL'lik kaynak ayırdık.

Ayrılan kaynağa Türkiye İş Bankası ve bankanın iştiraklerinden Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, TSKB, İş Finansal Kiralama, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, İş Yatırım Menkul Değerler, İş Yatırım Ortaklığı katkı sundu. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü ile varılan mutabakat kapsamında; sağlık hizmet sunum kapasitesinin güçlendirilmesi amacıyla belirlenen hastanelerin ihtiyaç duyduğu ventilatör, video laringoskop, maske, tulum, eldiven ve benzeri malzeme/teçhizat tedarik ettik.

Hem çalışanlarımızın hem siz gençlerimizin sağlığı adına salgının yayılmaya başladığı ilk günden bu yana şubelerimiz ve diğer bankacılık kanallarımızda aldığımız tedbirler ile mücadelemize aynı kararlılıkla devam ediyoruz. Her şeyin geride kaldığı, toplum olarak sağlıklı yarınlara hep birlikte kavuşmamız dileğiyle...

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.